Smart Kindergarten
Дайте можливість дитині стати білінгвом!
Приватний англомовний дитячий садок з ліцензією МОН
Повний день та полуденний садок
Київ, Дарницький р-н, вул. Тростянецька 12
Записатись на екскурсію
Англомовний дитячий садок Smart- це державна ліцензія МОН, кваліфіковані вихователі. Ми створюємо домашню атмосферу освіти для дітей віком від 1,8 років.
Англійська у нас -як друга рідна! А також футбол, йога, живопис, музика і хореографія.
Ви зможете спокійно займатися своїми справами або роботою, знаючи що Чадо в надійних руках.
Запишіться на екскурсію в садок!
Молодша група
Діти 1,8 – 2,5 роки
Середня група
Діти 2,5–3,5 роки
Діти 4 – 5 роки
Підготовча група
Діти 5– 6 (7) років
У нас діє Державна програма "Гроші ходять за дитиною". Компенсація - 3050 грн/місяць! Телефонуйте, розкажемо детельніше.
Полуденний садок
від 3950 грн
за місяць
Повний день
08:00 – 17:00 або 8:00-19:00
від 6450 грн
за місяць
Фото галерея
Заняття
Англійська мова- 80% часу (Тематичні заняття, Математика, Абетка, Читання, Наука, Сенсорні заняття)
Всі щоденні срави, прогулянки, всі заняття (за виключенням: футбол, музика, хореографія, йога) проводяться англійською мовою. 100% занурення в англомовне середовище! Ми живемо англійською мовою, дайте вашому малюкові можливість вирости білінгвом!
Заняття з викладачем із США
Діти дуже легко засвоюють фонетичні особливості англійської мови. Саме тому ми регулярно займаємось з американцем- для кращої вимови, для кращого розвитку комунікативних навичок, які реально використовують носіі мови.
Футбол
Футбол- командний вид спорту. Вчимось перемагати, переживати поразку. Розвиваємо координацію, виносливість, забезпечуємо організм киснем під час активного спорту!
Розвиток мовлення
Ми запускаємо мовлення. На зяняттях ми вчимось говорити, використовуємо логоритмічні вправи, сенсорні ігри. Вчимо вірші, вигадуємо власні історії. Допомогаємо дітям висловлювати свої думки вільно!
Живопис на мольбертах
Изобразительное мышление развивает воображение и прививает хороший вкус с детства. Мы учимся рисовать, лепить, снимать кино и многое другое.
Йога
Вечірня йога допомогає розвиває у дитини витривалість, силу волі, координацію, гнучкість, терпіння і чутливість. Вправи покращують кровообіг, тонус м'язів і загальне самопочуття дитини. Зміцнюють суглоби, вестибулярний апарат. Його сприяє поліпшенню роботи головного мозку, а так само стимулює роботу органів дихальної системи.
Музика
Музичні заняття полюбляють усі діти! Розвиваємо слух, почуття ритму, інтелект та когнітивні здібності дитини. Ми готуємо справжні музичні вистави, за участю маленьких акторів і музикантів!
Активні прогулянки в лісі
Поруч із садочком- великий парк і справжній ліс. Чисте повітря сприяє міцному здоров'ю наших дітей! А активні щоденні прогулянки на дитячому майданчику дуже подобаються малюкам.
Смачний обід
(можна замовляти лише обіди, або 2-3-5 разове харчування)
Ми співпрацюємо із ліцензованою кейтерінговою компанією M'Andryk Food. Завжди здійснюється ефективна система контролю якості на всіх етапах виробництва: від закупівлі сировини у виробників , до постачання готових страв клієнтам. Вся продукція відповідає гігієнічним ,санітарно - епідеміологічним вимогам, стандартам якості, що досягається шляхом ретельного відбору постачальників та проведенням регулярних лабораторних досліджень. Мандрик Фуд транспортує страви в спеціально обладнаних авто та в термоконтейнерах, температурний режим яких дозволяє зберегти свіжість і якість страв незалежно від пори року.

Записуйтесь на екскурсію!
Перед тим, як записати дитину в групу, ви можете ознайомитись із садочком, атмосферою, умовами вступу.
Залиште ваші контактні дані, ми зв'яжемось з вами.
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних да погоджуєтесь із політикою конфіденціальності
Наш колектив
м. Київ, Дарницький р-н,
вул. Тростянецька, 12.